بازگرداندن کالا

 

ما به کیفیت محصولات فوراور لیوینگ اعتماد  داریم به همین علت در صورت درخواست بازگرداندن کالا از طرف مشتری و باز نشدن بسته بندی محصول ، فقط کافیست با پشتیبانی سایت تماس بگیرید . ما بدون هیچ سوالی کالا را

 

مرجوع خواهیم کرد. پس اگر هنوز از محصولات فوراور امریکا استفاده نکرده اید و نسبت به کیفیت محصولات مطمئن نیستید .میتوانید با خیال راحت سفارش خود را تکمیل نمایید .

 

(( با توجه به اینکه افراد سودجو ، محصولات تقلبی و فیک را وارد بازار کرده اند ، نسبت به اصالت کالاهای خریداری شده حساس باشید ))

 

فروشگاه محصولات آلوئه ورا به پشتوانه اعتماد شما مشتریان محترم ، نزدیک به ۱۰ سال است که اقدام به فروش محصولات کمپانی فوراور لیوینگ امریکا کرده است و رضایت مشتریان در صدر اهداف این فروشگاه قرار دارد .

 

شرایط بازگرداندن کالا:

 

– حتما تصمیم خود را جهت بازگرداندن کالا و همچنین شماره حساب خود را قبل از مرجوع کردن محصول، توسط ایمیل، تلگرام و یا تماس تلفنی به ما اطلاع دهید.

 

– در صورت باز شدن یا مورد استفاده قرار گرفتن، شامل شرایط برگشت کالا نخواهد بود.

 

– در صورت وجود آلودگی یا تغییر شکل در ظاهر محصولات و یا باز شدن برچسب پلمپ هر یک از محصولات ، از باز پس گیری آن معذوریم.

 

– رسید خرید اینترنتی شما شامل تمامی مشخصات محصول به همراه کد پیگیری آن می‌باشد که بوسیله آن می‌توانید هر لحظه، از مراحل ارسال کالای خود مطلع شوید.

– خرید شما با هر تعداد و حجمی، بدون کسر مالیاتی و هزینه ارسال (رایگان برای مشتری) بوده و تنها قیمت اصلی هر کالا به همراه تخفیف مربوطه برای شما محاسبه و دریافت می‌گردد.

– ارسال همه محصولات فروشگاه آلوئه ورا ، در تهران طی همان روز و با امکان انتخاب گزینه پرداخت در محل و در دیگر شهرها در مدت ۱ تا ۳ روز کاری به دست شما می‌رسد.

فروشگاه              تماس با ما