alluering eyes by forever living
روش صحیح استفاده از کرم دور چشم فوراور

کرم دور چشم فوراِور لیوینگ، حاوی آلوئه ورا، جهت کاهش مؤثر چین و چروک. رفع تیرگی و کبودی و پف‌کردگی دور چشم و جوان‌سازی آن و موثر در بر طرف کردن افتادگی پلک ها. برای بهره بردن از تمام خواص کرم دور چشم، لازم است تا روش درست استفاده از این کرم را بدانید، در این مقاله به این موضوع میپردازیم.

کرم دور چشم forever alluring eyes

پوست اطراف چشم ظرافت بیشتری نسبت به سایر نقاط صورت دارد، به همین دلیل مراقبت از آن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باعث می‌شود که شما به محصولی برای آب ‌رسانی بیشتر به این نقاط و مرطوب نگه داشتن آن نیاز داشته باشید. اگر علائم افزایش سن را در اطراف چشم خود مشاهده کردید، استفاده از کرم دور چشم برای شما ضرورت پیدا می‌کند. در این صورت باید توجه داشته باشید که کرمی را برای دور چشم خود انتخاب کنید که دارای ترکیبات ضدپیری نیز باشد. زیرا بیشتر کرم‌های دور چشم فقط خاصیت مرطوب‌کنندگی دارند.

Forever Alluring Eyes

همیشه برای زدن کرم دور چشم از انگشت حلقه استفاده کنید. توجه به این نکته از اهمیت زیادی برخوردار است به دلیل اینکه انگشت حلقه شما نرم‌ترین لمس را دارد. کمترین فشار و آسیب را به ناحیه ظریف زیر چشم وارد می‌‌کند.

برای اینکه کرم دور چشم اثربخشی بسیار بهتری داشته باشد لازم است تا این کرم را در دورتا دور چشم استفاده شود. بنابراین لازم است تا کرم مورد نظر خود را به صورت نقاط ریز و کوچک در زیر چشم، بالای چشم و استخوان ابرو بزنید.

کرم دور چشم آلوئه ورا Forever Alluring Eyes محتوی ٢٨/٣ گرم

از ضربات ملایم و نقطه‌ای استفاده کنید

به هیچ عنوان پوست نازک و ظریف زیر چشم را نکشید. کرم دور چشم را با ضربات آهسته انگشت انگشتری روی پوست پخش کنید تا به طور کامل جذب پوست شود. البته باید دقت داشته باشید نقاطی که درای حساسیت بیشتری هستند. آثار چین و چروک را بیشتر نشان می‌دهند، توجه ویژه‌ای داشته باشید. این ضربات آرام و نقطه‌ای باعث افزایش گردش خون در اطراف چشم نیز خواهند شد.

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

بهترین روش برای جذب بهتر و بیشتر کرم دور چشم این است که پوست اطراف چشم را به آرامی و با حرکات دایره‌ای ماساژ دهید. البته دقت داشته باشید که این کار را بسیار آرام و ملایم انجام دهید و به هیچ عنوان کششی در اطراف پوست چشم ایجاد نشود.

کرم های دور چشم فوراور لیونگ را میتوانید با ارسال رایگان از فروشگاه محصولات آلوئه ورا تهیه کنید