Treatment of nasal polyps
مکمل غذایی بهبود سینوزیت و پولیپ

فروشگاه محصولات آلوئه ورا فوراور لیوینگ پروداکتس امریکا

Treatment of nasal polyps

پکیج بهبود سینوزیت و پولیپ فوراور

سینوزیت و پولیپ شایع ترین بیماری ها در حوضه گوش ، حلق و بینی هستند. همچنین ٢٠ درصد افرادی که دچار سینوزیت هستند ، به پولیپ دچار میشوند.

درمان این بیماریها چه با جراحی و چه بدون ان ، نیازمند صرف وقت و هزینه بسیار است.

سینوزیت اغلب با سرماخوردگی شروع میشود که عاملش یکی از انواع مختلف ویروسهای سرماخوردگی میباشد و باعث گرفتگی بینی شده و درسینوسها التهاب ایجاد میکند که به طبع آن سردرد ویا درد شدید درصورت ایجاد میشود. همینطور عفونت و آلرژی هم موجب بسته شدن راه های سینوس میشوند. اگر ترشحات سینوسی تخلیه نشوند رشد قارچ وباکتری افزایش میابد که موجب افزایش درد و التهاب بیشتری میشود. اشخاصی که به آسم و آلرژی مبتلا هستند اغلب سینوزیت هم دارند در کل هرموردی که راه بینی را مسدود کند و اجازه خروج مخاط را ندهد باعث سینوزیت میشود.

Treatment of nasal polyps


علائم سینوزیت :
نشانه اصلی بیماری سینوزیت بسته به اینکه کدام نوع از سینوس درگیر شده باعث ایجاد احساس درد و فشار درصورت و گونه ها و پیشانی و فک و اطراف چشمها و بینی میشود. علائم دیگری همچون وجود ترشحات سبز از بینی ، پولیپ بینی، ایراد درساختار فیزیولوژیک بینی، بوی بد از بینی و باز نشدن راه بینی بعد از بهبود علائم سرماخوردگی، ضعف و خستگی و سرفه های خلط دار نیز وجود دارد. اگر سینوزیت تا چند روز به طول بینجامد سینوزیت حاد گفته میشود ولی اگر سینوزیت حاد به طور کامل درمان نشود و به طول بینجامد و با درمان های مختلف برطرف نشود سینوزیت مزمن ایجاد میشود
درمان سینوزیت :
راه های مختلفی جهت درمان سینوزیت حاد و مزمن بکار میرود که ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد ازجمله مصرف انتی بیوتیک ها که حتی المقدور از مصرف بی رویه ی آن باید جلوگیری شود.

Treatment of nasal polyps

کمپانی فوراور لیوینگ امریکا با تولید محصولات ١٠٠٪‏ ارگانیک و فاقد هرگونه مواد شیمیایی میتواند خیال بیماران عزیز را از این عوارض و مشکلات طی دوره درمان و بعد از درمان راحت و اسوده کند.
پکیج درمان سینوزیت و پولیپ فوراور لیوینگ را هم اکنون میتوانیداز فروشگاه محصولات آلوئه ورا تهیه نمایید.