Blurring and wrinkles around the eyes
چین و چروک دور چشم

چین و چروک دور چشم – پوست اطراف چشم یکی از حساس ترین قسمت های صورت است که باید از آن مراقبت بیشتری کنیم. مثل استفاده از کرم‌ های مختلف دور چشم و آبرسان‌ها، ماساژ پوست دور چشم و… که می‌تواند به رفع مشکلات رایج این ناحیه مثل سیاهی زیر چشم، ورم یا چین و چروک دور چشم کمک کند.بیشتر حالت های ناراحتی و شادی ما باعث می شود اطراف چشم چروک شود و این چروک های ریز بعد از 30 سالگی بیشتر نمایان می شوند.

چگونه از پوست دور چشم مراقبت کنیم؟

پوست دور چشم بخشی از پوست بدن است که در صورت عدم مراقبت مناسب، اولین علائم پیری زودرس در آن مشاهده می‌شود. چون پوست اطراف چشم نازک‌تر و ظریف‌تر از پوست بقیه‌ی قسمت‌های بدن است. از طرف دیگر پوست دور چشم غدد چربی هم ندارد تا با ترشح چربی از این ناحیه مراقبت لازم به عمل بیاید. از طرفی دیگر چشمان شما در تمام طول روز کار می‌کنند و فشار زیادی به آن‌ها وارد می‌شود.

Blurring and wrinkles around the eyes

با ساختار پوست دور چشم آشنا شوید

پوست پلک از لایه های مختلفی تشکیل شده, عمیق ترین لایه زیر پوستی حاوی یک لایه پوششی فیبری نازک است که روی عضله حلقوی چشم ( عضله ای که موجب حرکت کردن پلک میشود ) قرار گرفته است. سپس، غشای میانی پوست که لایه محافظ پوست را تشکیل میدهد از پروتئین های رشته مانندی شامل الاستین و کلاژن، فیبروبلاست ها، عصب ها و رگ ها تشکیل شده است. لایه بالایی که اپیدرم نام دارد، از سلول های پایه، ملانوسیت، سلول های لانگرهاوس، کراینوسیت و بر روی آن لایه سلول های مرده که از کورنئوسیت تشکیل میشود، می باشد. لایه اپیدرمال است که ظاهر، رنگ، نرمی، بافت و سلامت پوست را به آن میدهد.

سلولهای پایه هر چند روز یک بار سلولهای تازه تولید میکنند. وقتی این سلولها به سمت بالا حرکت میکنند، خشکتر و صافتر می شوند. وقتی به سطح پوست می رسند، دیگر زنده نیستند و به آن ها کورنئوسیت میگویند. این فرآیند حرکت از سلول پایه به کورنئوسیت است که توانایی بازسازی را به اپیدرم یا پوست بیرونی می دهد. فرآیندبازسازی پوست فرآیندی مداوم است که دو ماه در یک فرد جوان و بسیار طولانیتر در افرادی بالای 50 سال طول می کشد.

Blurring and wrinkles around the eyes

تولید کورنئوسیتها ظاهری خشک، پیر و ضخیم به پوست میدهد. پوست بسیار زبر به نظر رسیده و توانایی آن برای حفظ آب کاهش مییابد.

در مان چین و چروک دور چشم با آلوئه ورا

در سال های اخیر ژل آلوئه ورا به طور وسیع در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته و محصولات مختلف این گیاه به شکل قرص، کپسول، صابون، شامپو، کرم، پماد، ژل، نوشابه های خوراکی و کمپوت استفاده می شوند.

از آلوئه ورا در کرم های مرطوب کننده پوست و کرم های التیام دهنده پوستی و بسیاری از کرم های موضعی استفاده می شود.

آلوئه ورا به علت داشتن خواص ضد میکروبی، در درمان بسیاری از زخم ها، جراحت ها، سوختگی ها، اگزما، تاول، گزیدگی زنبور و نیش حشرات، بریدگی، کوفتگی ، آفتاب سوختگی و آکنه موثر است. بنابراین استفاده از این گیاه نه تنها در کرم های موضعی، بلکه در کنترل بسیاری از بیماری ها و اختلالات پوستی سودمند می باشد.

شرکت فوراور که تمام محصولات آرایشی و بهداشتی از پایه آلوئه ورا است و برای درمان چین و چروک دور چشم و آبرسانی به پوست نیز محصولات بسیاری دارد که مورد تایید جهانی قرار گرفته است.

 فوراور الورینگ آیز (کرم دور چشم) Forever Alluring Eyes

کرم دور چشم فوراِوِر (با تکنولوژی بسیار  مدرن)، جهت کاهش مؤثر چین و چروک دور چشم و جوان‌سازی آن و موثر در بر طرف کردن افتادگی پلک ها


فوراوِر الورینگ آیز یک کرم احیا کننده ی زیر چشم است که با استفاده از تکنولوژی مدرن جهت کاهش ظهور چروک ها، خطوط ریز و منحنی های زیر چشم ، فرمول سازی شده است.
این محصول، سرشار از مواد و ترکیباتی است که برای افزایش نرمی و انعطاف پذیری پوست زیر چشم بسیار مفید هستند، زیرا پوست این قسمت از بدن، از جمله بخش های پوست است که کاملا در معرض دید قرار دارد.

Blurring and wrinkles around the eyes

اویکنینگ آی کرم (رفع تیرگی و چین و چروک دور چشم تارگت)

مواد تشکیل دهنده ثبت شده با تکنولوژی_پپتید، چشم انداز حساس چشم را بهبود می بخشد و صاف می کند تا ظاهر خطوط و چین و چروک دور چشم را کاهش دهد.
کرم چشم همچنین دارای یک عنصر منحصر به فرد #بوتیلن_گلیکول است. این عنصر باور نکردنی نشان داده است که سیاهی دور چشم  را تا 15 روز کاهش می دهد.

با تقویت ساختار سطح پوست، کرم چشم ظاهر سیاهی دور آن را کم می کند. با این قدرت علاوه بر روال مراقبت از پوست شما، زیبایی را نیز به شما می دهد.

فوراور آلوئه لیپس (مرطوب کننده لب آلوئه ورا با جوجوبا)

ویژگی نرم کنندگیِ آلوئه لیپس، به طرز ایده الی برای مراقبت از لب های شما مناسب است. ترکیب آلوئه، جوجوبا و موم عسل، محصولی عالی را برای طراوت بخشیدن به لب های شما برای تمام فصول را روانه بازار کرده است.